Wyszukiwanie

Wykorzystanie energii z OZE w Parafii pw. Świętej Trójcy w Supraślu


Parafia Rzymskokatolicka pw. Świętej Trójcy w Supraślu  realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Wykorzystanie energii z OZE w Parafii pw. Świętej Trójcy w Supraślu”

 

Celem projektu jest zmniejszenie zapotrzebowania budynku kościoła na energię pochodzącą z tradycyjnych, wyczerpywanych źródeł oraz zmniejszenie emisji CO2 do atmosfery poprzez efektywne wykorzystanie energii cieplnej, obniżenie kosztów ogrzewania oraz wykorzystanie energii pochodzącej z OZE.

Efektem końcowym będzie zastąpienie istniejącego systemu ogrzewania w budynku kościoła, poprzez zastosowanie pomp powietrze-powietrze oraz montażu instalacji fotowoltaicznej do zasilania tych pomp oraz na użytek własny Parafii.

 

Wartość projektu : 430 863,70 PLN

Wkład Funduszy Europejskich: 322 225,27 PLN

Projekt budowlany do pobrania - Budowa wolnostojących paneli fotowoltaicznych o mocy zainstalowanej do 13,44kW wraz z doziemną instalacją elektryczną oraz roboty budowlane obejmujące montaż pomp ciepła typu powietrze-po

Budowa wolnostojących paneli fotowoltaicznych o mocy zainstalowanej do 13,44kW wraz z doziemną instalacją elektryczną oraz roboty budowlane obejmujące montaż pomp ciepła typu powietrze-powietrze wraz z ich zasilaniem, wewnątrz wieży i na poddaszu kościoła pw. Świętej Trójcy w Supraślu.

PROJEKT DO POBRANIA

Powrót

Dzisiaj jest

czwartek,
30 listopada 2023

(334. dzień roku)

Święta

Czwartek, XXXIV Tydzień zwykły
Rok A, I
Święto św. Andrzeja, apostoła

Sonda

Czego najczęściej poszukujesz na stronie parafialnej?

godziny sprawowania Mszy św.

aktualności z życia parafii

informacje o parafii i jej historii

fotografie z życia parafii

ogłoszenia duszpasterskich

formalności kancelaryjne

regulamin cmentarza

informacje o grupach i wspólnotach działających przy parafii

inne informacje


Licznik

Liczba wyświetleń strony:
1863