Prace konserwatorskie w kaplicy cmentarnej pw. Wszystkich Świętych w Supraślu

1. Badania konserwatorskie wnętrza kaplicy cmentarnej pw. Wszystkich Świętych w Supraślu zostały dofinansowane w 75 %  ze środków Województwa Podlaskiego.

W myśl umowy nr 79/EK/06 z dnia 7 lipca 2006 r. Województwo Podlaskie przekazało na ten cel kwotę 5900 zł, co stanowiło  75 %  poniesionych kosztów (pozostałe 25% kosztów pokryła Parafia ze środków własnych).

2. Konserwacja i renowacja drzwi wewnętrznych i stolarki okiennej we wnętrzu kaplicy cmentarnej pw. Wszystkich Świętych w Supraślu została dofinansowania w 66.6 % ze środków Województwa Podlaskiego.

W myśl umowy nr 80/EK/06 z dnia 7 lipca 2006 r. Województwo Podlaskie przekazało na ten cel kwotę 5000 zł, co stanowiło  66.6 %  poniesionych kosztów (pozostałe 33,4% kosztów pokryła Parafia ze środków własnych).

Od dnia 8 września 1998 r. - decyzją nr WKZ-5340/4/98 - kaplica cmentarna pw. Wszystkich Świętych w Supraślu została wpisana do rejestru zabytków województwa podlaskiego

środa,
27 stycznia 2021