CHÓR "CANTUS DEO"

Chór CANTUS DEO działający przy parafii pw. Świętej Trójcy w Supraślu powstał w lipcu 2009 r.  Opiekunami chóru są Państwo Urszula i Andrzej Iwaszukowie, zaś z ramienia parafii - Ks. Proboszcz.

Mimo krótkiego okresu działalności chór może poszczycić się uczestnictwem m.in. w IV PRZEGLĄDZIE KOLĘD I PASTORAŁEK organizowanym w Białymstoku oraz w VII PODLASKIM FESTIWALU WIELKANOCNYM, w którym zajął III miejsce w kategorii chóry. Cały zespół brał również udział w realizacji serialu "Blondynka" emitowanym obecnie w TVP 1. W maju 2010 r. chór uczestniczył w organizowanych w Warszawie warsztatach gospel, gdzie prowadzącymi instruktorami byli Morris Garner (USA), Peter Francis (Wielka Brytania), Eva Maria Kondrat Bjerager (Dania), zaś w sierpniu 2011 r. -  Międzynarodowych Warsztatach Gospel w Osieku.

Wszystkich, którzy chcą współtworzyć historię chóru serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach.

POP GOSPEL CANTUS DEO - SOBOTA. g.13.30-15.30
CANTUS DEO JUNIOR (4-7LAT) - SOBOTA, g.13.00 - 13.45
W DOMU KULTURY przy ul. Cieliczańskiej 1

Więcej szczegółów dotyczących działalności Cantus Deo oraz galerie zdjęć zamieszczone są na stronie internetowej: www.cantusdeo.cba.pl

Kilka zdjęć chóru

Jedna z piewszych prób (sierpień 2009)

Pierwzy koncert chóru (30 sierpnia 2009 r.)

Chór CANTUS DEO w komplecie (sierpnień 2009)