Ofiarujmy nowy nagrobek śp. Ks. Ottonowi Sidorowiczowi.

W życiu każdego z nas są osoby o których nam nie wolno zapomnieć i którym winniśmy okazać wdzięczność. Taką postacią w Supraślu był niewątpliwie ks. Otton Sidorowicz, proboszcz supraskiej parafii pełniący tę funkcję przez 37 lat (w latach 1923-60). Skromność, ogromne serce, zaangażowanie w pomoc wszystkim, a zwłaszcza najbiedniejszym – to niektóre z cech osobowości ks. Ottona. Od kilku lat gromadzone są fundusze na nowy kamienny nagrobek temu kapłanowi. Do tej pory zgromadzono kwotę blisko 5 tys. zł. Nie jest to mało, ale i nie jest to dużo w porównaniu do obecnych cen kamiennych nagrobków. Pragniemy kontynuować kwestę na ten cel i stąd w niedzielę - 6 listopada przed dwoma supraskimi kościołami zbierane będą do puszek pieniądze na nagrobek ks. Ottonowi. Można też wpłacać na ten cel dowolną kwotę na konto bankowe parafii z dopiskiem (43 1020 1332 0000 1202 0330 5083) - "Nagrobek ks. Ottona".

Ks. Otton Sidorowicz u schyłku swojego życia i posługiwania w Supraślu