Supraska młodzież odpowiada na beatyfikację Jana Pawła II reaktywowaniem KSM w parafii Świętej Trójcy

W Niedzielę Miłosierdzia Bożego, Roku Pańskiego 2011, dnia 1 maja, młodzież Supraśla zgromadzona w budynku Domu Parafialnego przy ul. J.Piłsudskiego 9, reaktywowała Parafialny Oddział Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w Supraślu (KSM). Inicjatywa ta jest odpowiedzią duszpasterzy i Młodych na przeżywaną w dniu dzisiejszym Uroczystość Beatyfikacji Ojca Świętego Jana Pawła II i jego wezwania skierowanego do młodzieży: „Musicie od siebie wymagać, nawet wtedy, gdy inni od Was wymagać nie będą”. Parafialny Oddział Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w Supraślu reaktywowano w obecności: Ks. Marcina Kuczyńskiego – asystenta kościelnego KSM Archidiecezji Białostockiej, Wojciecha Wilczewskiego – prezesa KSM Archidiecezji Białostockiej, Ks. Andrzeja Chutkowskiego – proboszcza Parafii Rzymskokatolickiej pw. Świętej Trójcy w Supraślu, Ks. Mariusza Borysa – wikariusza Parafii Rzymskokatolickiej pw. Świętej Trójcy w Supraślu oraz 19. młodych osób tworzących grono założycielskie.

Piątek, Wielki Tydzień
Wielki Piątek Męki Pańskiej